Tosya - Kastamonu ve İlçe haberleri
AnaSayfa Videolar Oyunlar Burçlar Sohbet TV İzle Editör-Yazar Girişi İrtibat Sitede Haber Ara
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz dan Arslanı ziyaret Gürpelit Grup İsale Hattı Çalışmasının İncelenmesi Kırgızistan Mahmut Kaşgari Barskani   Kaymakam Görgülüarslan ı Ziyaret Etti. TÜMKASDER, Yıldırımoğulları nın muhteşem açılışına katıldı 75.Yıl Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu Öğrencileri Avrupa Yolunda.
KASTAMONU HABERLERİ - İzzet SARI : Veda vakti
   
 İzzet SARI : Veda vakti

İzzet SARI : Veda vakti
 Yazı Boyutu

 Tarih : 10.02.2011 - 11:12:30


İzzet SARI : Veda vakti 


Kolay değildir bir şeylere ya da birilerine ‘elveda’ demek. Vedalaşmak öylesine zordur ki, veda anı geldiğinde ‘her hoşça kal bir merhabadır aslında’ sözü bile yetersiz kalabilir. Ne var ki vedalaşma vakti geldiğinde mecburiyetinizdir size ‘hoşçakal’ dedirten.

Bir şeylere veda etmek insanın kalbini de kırar. Hem de tarif edilmesi çok zor bir şekilde. Çığlıklarınız işe yaramaz. Veda etme anı gelince veda etmek zorunda olduklarınızla yüzleşmekten kendinizi alıkoyamazsınız. ‘Kırık kalpler durağında inecek var’ demekte nafiledir artık. Çünkü vedalaşmak zorunda olduklarınız karşısında çaresiz hissedersiniz kendinizi. Çaresizlik duygusu bedeninizi ve ruhunuzu sardığında boğulacak gibi olursunuz. Boğulmak hissiyle kızgın bir boğa gibi öfkelenirsiniz. Öfkeniz sizi zorunlu olduğunuz vedalaşmalar karşısında güçsüz kılar. Anlayamazsınız neler olduğunu. Ama gitme  vakti geldiğinde ‘hoşça kal’ demek zorundasınızdır artık...İçiniz acıyarak, yüreğiniz kanayarak...

Evet sevgili Sözcü Gazetesi okurları, Sözcü’den artık veda etme zamanı geldi. Her başlangıcın bir sonu vardır ya. İlkbahar gelir ama bir süre sonra mutlaka ama mutlaka son baharda gelecektir. Nasılki güneş her gün doğup akşam batıyorsa… Bende 11 yıl önce Kastamonululara daha kaliteli ve daha gelişmiş bir gazete sunmak için beş arkadaşım(Hüsnü Acar, rahmetli Erdoğan Alp, Kadir Akın ve Murat Köse) ile çıktığımız  bu meşakatli yolda önemli mesafeler kat ettiğimizi düşünüyorum. Memleketimize önemli hizmetlerde bulunduk. Ve burada artık yolun sonuna geldik.

11 yıl gibi uzun bir süre Kastamonululara hizmet etme fırsatı verdiği için Sözcü Gazetesi’nin sahibi  Sayın  Hasan İsmail Kırkbeşoğlu’na,  Yapıkur Şirketi’nin sahibi sayın Ömer Faruk Yanık ve muhterem eşleri sayın  Hafize Yanık’a ve en önemlisi de 11 yıldır birlikte mesai yaptığımız   Sözcü Gazetesi’nin değerli  Yazı İşleri Müdürü  Mustafa Balcı, Turan Kurt, Yaşar Kuru, Barış Kılınçkıran,Feray Yanık,Hüseyin Güven Tuzcu, Ceyhun Efehüseyinoğlu, Dilek İğdirli, İsmail Malak, Günay Yanık, Gülizar Balcı’ İsmail Kansu, Alperen Erkuş, Yaşar Sarı, Metin Topal ve Süleyman Aslan’a   bunca yıl benim gibi hassas ve titiz bir insana katlandıkları için teşekkür ediyor  sevgi ve selamlarımı sunuyor, ismini koyduğum ‘Sözcü’ yü sonsuza dek yaşatacaklarına canı gönülden inanıyorum.

Her şeyin bir sonu olduğu  gibi   bu yazınında sonuna geldik;  umarım yaşamda veda etmek zorunda olduklarınız karşısında güçsüz düşmezsiniz...

Bir kez daha ; sizlere, 11 yıldır paylaştıklarımı sabırla okuduğunuz için teşekkür ediyor…gözlerinize sağlık.

Hoşça kalın. Mutlu kalın. Sağlıklı kalın... Her şeyden önemlide Allah’a emanet olun... Bu arada unutmayın her ‘hoşça kal’ bir merhabadır aslında!


www.kastamonupostasi.com
                                                                       

HER TÜRLÜ DÜĞÜN NİŞAN KÖY ŞENLİĞİ FESTİVAL VE TANITIMLARINIZ İÇİN TIKLAYINIZ
  Editör :  Haber37.gen.tr

-

Yazdır Yorum Ekle Tavsiye
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 7 Puan Verildi
 Kaynak :  Haber37.gen.tr

 Kategori ¬ KASTAMONU HABERLERİ

  Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
İlçe Haberleri
Murat Ülgenli sporculardan Arslanı ziyaret,
Murat Ülgenli sporculardan Arslanı ziyaret
Bozkurt Bayramgazi Köyü Beton Yol Yapımı,
Bozkurt Bayramgazi Köyü Beton Yol Yapımı
Üniversitemiz, Fikir ve İş Adamı Muammer Cindilli ,
Üniversitemiz, Fikir ve İş Adamı Muammer Cindilli
Türkiye de Bir İlk Azdavay da Gerçekleşecek,
Türkiye de Bir İlk Azdavay da Gerçekleşecek
Fatih Ortaokulu Genel Kurul Toplantısı Yapıldı,
Fatih Ortaokulu Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

 
 

   © Copyright - 01/01/2009- Tosya - Kastamonu ve İlçe haberleri - Tüm Hakları Saklıdır.
 

Www.Haber37.Gen.Tr Haber Sitesi Galaxy Bilişim Tosya Tarafından Host Edilmektedir.

Haber Sitemiz Çilem.Net Altyapısını Kullanmaktadır.